• Vážení obchodní přátelé,

  dovolte, abychom Vám poděkovali za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku popřáli hodně pracovních i osobních úspěchů.
   
   
   
   

  Uveřejněno: 20.12.2010
 • Leto so SALUXom!!!PROFILOVANÉ NEPRIEHĽADNÉ DOSKY "SALUX WBS trapéz 70/18" sú ideálnym riešením na zastrešenie pergol, prístreškov, garážových státí, deliacich stien, fasád apod. Plne nahradzujú bituménové, eternitové a azbestocementové dosky. Výhodou týchto dosiek sú priaznivé ceny, ľahká pokládka bez špeciálneho náradia, dlhá životnosť, nárazová húževnatosť, odolnosť voči vysokým teplotám a ultrafialovému žiareniu. Obdržíte na vybraných pobočkách v 4 farebných prevedeniach (červená, hnedá, zelená, antracit). Bližšie informácie na našich pobočkách DEKTRADE.

  Uveřejněno: 13.07.2009
 • Magická trojkaV termíne máj-júl 2009 prichádzame s novou súťažou pre zákazníkov DEKTRADE v sortimente polykarbonátových a PVC dosiek, plexiskla, bodových svetlíkov a
  príslušenstva. Viac informácií na pobočkách DEKTRADE alebo v priloženom letáku.

  Uveřejněno: 15.05.2009
 • Noinka DEKLIGHTSpolečnost DEKTRADE v těchto dnech uvádí na trh aktuální novinku ve svém sortimentu pod názvem DEKLIGHT, která představuje až 4-vrstvý systém zasklení bodového světlíku. Bodový světlík DEKLIGHT s tímto prosklením má nejlepší tepelně izolační vlastnosti v ČR!
   

  Uveřejněno: 03.04.2009
grafický prvek