O nás

DEKPLASTIC je divízia spoločnosti DEKTRADE, zaoberajúca sa predajom presvetľovacích dosiek a ich spracovaním, bodových presvetľovacích strešných prvkov a príslušenstva k týmto výrobkom.

Info   Info Info   Info Info   Info

PROFIL spoločnosti

DEKTRADE a.s. bola založená v roku 1993. Sme dodávateľmi stavebno-izolačných materiálov a zároveň tiež plastických hmôt, predovšetkým pre stavebníctvo, reklamu a priemysel. Našou prednosťou je starostlivo vybraný sortiment z produkcie najvýznamnejších výrobcov. Základom je presná výroba, pravidelný rozvoz materiálov, spoľahlivosť a kvalita. Zabezpečujeme technické poradenstvo a náš špecializovaný tím sa pravidelne zúčastňuje na odborných školeniach. Pre našich zákazníkov organizujeme odborné semináre a exkurzie do výrobných závodov, aby nahliadli do celého výrobného procesu. Vďaka tuzemskému výrobcovi a centrálnemu skladu sme schopní v krátkom čase dodať i neštandardné druhy materiálov.

Našou základnou filozofiou je dodávka širokej palety produktov vysokého štandardu kvality v priaznivých cenových reláciách na český a slovenský trh. Každý výrobok, ktorý je zaradený do nášho predajného sortimentu, je najskôr starostlivo analyzovaný po stránke kvality a ceny. V roku 2005 sme otvorili nové DEKPLASTIC CENTRUM v Hradci Králové, v ktorom sústreďujeme kompletný sortiment plastových dosiek a profilov na montáž. Medzi najčastejšie dodávané materiály patrí kompletný sortiment transparentných presvetľovacích dosiek, ktoré držíme v širokej rozmerovej škále vždy skladom. Toto DEKPLASTIC CENTRUM je zároveň aj predajným miestom alebo v prípade záujmu o tieto výrobky kontaktujte našu najbližšiu pobočku DEKTRADE.

grafický prvek